Kurumsal

3M Esy Otomotiv, Boyasız Dolu Göçük Düzeltme, Oto Boya Koruma, Oto Kaplama, Oto Seramik Kaplama, Oto Detaylı İç Temizlik, Oto Motor Temizleme, Oto Lastik - Jant Temizliği, Oto Cam Filmi Kaplama

Kurumsal, 3M Esy Otomotiv, Boyasız Dolu Göçük Düzeltme, Oto Boya Koruma, Oto Kaplama, Oto Seramik Kaplama, Oto Detaylı İç Temizlik, Oto Motor Temizleme, Oto Lastik – Jant Temizliği, Oto Cam Filmi Kaplama

3M Esy Otomotiv Kurumsal

Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Oto Temizliği ve Oto Koruma sistemleri üzerine uzmanlaşmış bir firmayız.

Şirketimiz bünyesinde bulunan, işlerinde profesyonelleşmiş yerli ve yabancı çalışanlarımız ile özellikle son dönemlerde büyük ihtiyaç haline gelen ve uzun sıraların oluştuğu dolu göçüğü düzeltme işlemlerini büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Kadıköy Hasanpaşa Mahallesinde (Akasya AVM Karşısı, E-5 Yan yolu) bulunan ve aynı anda pek çok aracı barındırabilen atölyemizde Boyasız Dolu Göçüğü Düzeltme, Oto Boya Koruma, Oto Kaporta Kaplama, Oto Seramik Kaplama, Detaylı Koltuk – Döşeme İç Temizliği, Oto Lastik ve Jant Temizliği, Oto Motor Temizleme, Ozon – Su İtici sistemi ile cam işlemleri, Oto boya koruma işlemleri ve oto cam filmi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Pek çok kurumsal firma, kasko ve sigorta ile kurumsal anlaşmalarımız olup, işlemleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Her Türlü oto boya koruma, oto temizliği, oto göçük düzeltme işlemleriniz için bize danışabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Boyasız Oto Göçük Düzeltme

boyasız oto göçük düzeltme, göçük düzeltme, boyasız göçük düzeltme, boyasız dolu göçüğü tamiri

Dolu Göçükleri ve Kaza Göçükleri gibi kusurları Boyasız olarak düzeltiyoruz. Aracınızda değer kaybının oluşmasını önlüyoruz.

Araç Kaplama

araç kaplama, oto kaplama, oto film kaplama, araç film kaplama, araç renk değişikliği, oto renk değişimi

Araçlarınızın dış kısmını komple kaplıyoruz ve aracınızın boyasını koruyor, renk değişimi sağlıyor, orjinal renklerine ise asla zarar vermiyoruz.

Oto Seramik Kaplama

araç seramik kaplama, araç seramik kaplama nedir?, araç seramik kaplama fiyatları, araç seramik kaplama ne kadar gider?, oto seramik kaplama nerelere yapılır?, seramik kaplama nerede yapılır?, araç seramik kaplama yorumları, oto seramik kaplama, oto seramik kaplama nasıl yapılır, oto seramik kaplama fiyatları, oto seramik uygulama, oto seramik cila, oto seramik kaplama istanbul, oto seramik koruma, oto seramik kaplama yorumları

Seramik Kaplama Nedir? Aracın sabit katmanı olarak yüzeyin yıllar boyu aşınmasını, renk atmasını, reçine ve kuş pisliği gibi etkenlerle zarar görmesini engeller.

Oto Detaylı İç Temizlik

araba detaylı iç temizlik, oto koltuk temizleme, araç döşeme temizliği, oto derinlemesine temizlik, oto temizlik, oto yıkama

Aracınızın iç ve dış kısımları en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Koltuk ve döşemelere nüfus eden tüm kirler temizlenir, ilk günkü temizliğine kavuşturulur.

Lastik – Jant Temizleme

lastik temizleme, lastik temizleyici, 3m jant temizleme, jant temizleyici, jant parlatıcı, lastik parlatıcı, lastik parlatma işlemleri, jant parlatma işlemleri, lastik temizliği nasıl yapılır?, jant temizliği nasıl yapılır?

Araç lastiğinize ve Lastik jantınıza bulaşan her türlü kirden, pasdan kurtulmanızı ve lastik – jantlarınızın ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz.

Oto Motor Temizleme

oto motor temizliği nedir, motor temizliği neden yapılmalıdır?, motor temizliği sağlıklı mı?, oto motor temizliği nasıl yapılır?, oto motor temizliği fiyatları, oto motor temizliği ne kadar?, oto motor temizliği nerede yapılır?, dizel motor temizliği nasıl yapılır?, motor temizliği gerekli mi?, motor temizliği faydaları, motor temizliği fiyatı

Aracınızın Kaput altında bulunan ve yürümesini sağlayan komple motor bölümü özenle temizlenir ve ilk günkü tertemiz haline kavuşturulur.

Oto Boya Koruma

oto boya koruma, kaporta boya koruma, oto dış cephe koruma, boya koruma sistemleri, araba boyası nasıl korunur?

Aracınızın dış kısmını oluşturan kaporta kısmının en önemli özelliği olan boyası özel ürün ve makineler ile uygulanan işlemlerle koruma altına alınmaktadır.

Ozon – Su İtici

ozonla araç temizliği, ozon dezenfeksiyonu nedir?, ozon sterilizasyon nedir? ozon dezenfeksiyonu ne işe yarar?, ozonla araç yıkama, ozonla koku önleme, ozon temizliği nasıl yapılır?, ozon temizliği fiyatı, klima ozon temizliği, araba ozon temizliği, araç ozon temizliği, oto ozon temizliği, su itici sprey, oto su itici, araba su itici, araç su itici, oto cam su itici, oto yağmur kaydırıcı, araç yağmur kaydırıcı, araba yağmur kaydırıcı

Araç camlarına yapışan yağmur damlaları veya başka dış etkenler görüş mesafenizi düşürür. Su itici ürünlerimiz ile yağmur damlalarının camlara yapışmasını önlüyoruz.

Oto Cam Filmi

cam filmi fiyatları, oto cam filmi kaplama, araba cam filmi kaplama, araç cam filmi kaplama, cam filmi nasıl kaplanır?, oto cam filmi nedir?, araç cam filmi neden kullanılır?, istanbul oto cam filmi kaplama, kadıköy cam filmi kaplama, cam filmi sökme, oto cam filmi sökme

Aracınızın camlarını güneş ışınlarından daha korunaklı hale getiriyoruz. İstenilen kalınlıkta cam filmlerini camlara yapıştırarak hoş bir görünüm sağlıyoruz.